Pozvánka a přihláška na 22. studijní den ERC

Ekumenická rada církví a Česká biskupská konference Vás srdečně zvou k účasti na 22. studijním dni ERC na téma Jak srozumitelně komunikovat v médiích, který se bude konat ve čtvrtek 30. května 2019 v Evangelické církvi metodistické, Ječná 19, Praha 2 (u zastávky tramvaje Štěpánská).

 

Přihlášky, prosíme, zasílejte nejpozději do pondělí 27. května 2019 přes níže uvedený online přihlašovací formulář.


Účastnický poplatek za 1 osobu včetně oběda je 350 Kč. Platbu za studijní den odešlete do 27. 5. 2019 na účet Ekumenické rady církví v ČR č:

473 492 623 /0300

variabilní symbol 999, do poznámky pro příjemce uveďte, prosíme, Vaše jméno a příjmení nebo jméno a příjmení vedoucího skupiny v případě, že jste přihlásili celou skupinu.

V případě, že přihlašujete celou skupinu, odešlete, prosíme platbu za všechny účastníky vaší skupiny jedním převodem.

 

Stornování nebo úprava přihlášky je možná do 27. 5. 2019 přes e-mail: info@ekumenickrada.cz. Pokud po 27. 5. 2019 zjistíte, že se Vy nebo někdo z Vaší skupiny nebudete moci zúčastnit, zajistěte si, prosíme, náhradníka.

 

Pro další informace sledujte: 

 facebovou událost 22. studijního dne ERC a webové stránky www.ekumenickarada.cz/22sd

 

Přílohy: Pozvánka v PDF ke stažení zde, Pozvánka v JPG ke stažení zde

 
 

Přihláška na 22. studijní den ERC - Jak srozumitelně komunikovat v médiích

Po vyplnění údajů klikněte na tlačítko ODESLAT. Pole označená  červenou hvězdičkou jsou povinná.  !!! Důležité upozornění: Po kliknutí na tlačítko ODESLAT, prosím zkontrolujte, že po odeslání formuláře je na konci této stránky uveden zelený text: Formulář byl v pořádku odeslán. Pokud tento text po odeslání formuláře na konci stránky nenaleznete, Váš formulář nebyl odeslán zřejmě z toho důvodu, že jste nevyplnili některou z povinných položek. Vaše data budou zpracována za účelem organizace studijního dne a po skončení studijního dne budou do 10. 7. 2019 smazána.
 
 
 
Pokud vyplňujete individuální přihlášku, uveďte číslo 1. V případě, že přihlašujete skupinu, uveďte celkový počet osob včetně vedoucího skupiny.
 
Vyplňte jen v případě, že přihlašujete celou skupinu. U každé osoby, uveďte jméno a příjmení, které oddělíte čárkou.
 
Pokud požadujete potvrzení o platbě, uveďte zde prosíme, vaše fakturační údaje včetně případného IČ a DIČ.