3. ekumenický Kirchentag

 
 

Srdečně Vás zveme na česko-německou ekumenickou online bohoslužbu z evangelického sboru Friedensgemeinde v Kelsterbachu (Frankfurt nad Mohanem) a z kostela sv. Jiljí v Nymburce, která se bude konat v sobotu 15. května 2021 od 19:00 hod. v rámci 3. ekumenického Kirchentagu s výzvou Jděte se podívat (Markovo evangelium 6,38). Překlad bohoslužby do češtiny bude zajištěn.  

  

YOUTUBE LINK - kde můžete sledovat přenos 15. 5. od 19:00 hod.

V níže uvedeném okně můžete sledovat videopřenos bohoslužby. Pro spuštění videa bohoslužby klikněte na bílou šipku uprostřed obrázku. Následně lze okno zvětšit na celou obrazovku kliknutím na bílý čtvereček v pravém dolním rohu zobrazeného videa.  

Text dialogického kázání far. Joachima Bundschuha a far. Jaroslava Krajla ke stažení


 

Sbírka pro potřebné a postižené v době pandemie v rámci bohoslužby

Farní charita v Nymburce

Účet pro dary: 2101388787/2010

Variabilní symbol 3

Účel: Dar

Váš příspěvek pro Farní charitu v Nymburce můžete odeslat i přes vlevo uvedený QR kód. Částku upravte podle Vašeho rozhodnutí. 

 

 

Bohoslužba je součástí širšího decentralizovaného programu  3. ekumenického Kirchentagu, kterého se tento rok můžete účastnit online. Program celého 3. ekumenického Kirchentagu, který se bude konat od 13.  do 16. května 2021 ve Frankfurtu nad Mohanem nalezetene na webu www.oekt.de.

 

TISKOVÁ ZPRÁVA PO POBOHOSLUZBĚ A ODKAZ NA FOTOGALERII Z 18. 5. 2021 

TISKOVÁ ZPRÁVA Z 30. 4. 2021 (PDF)

POZVÁNKA KE STAŽENÍ (obrázek A4)POZVÁNKA KE STAŽENÍ (PDF A4), POZVÁNKA KE STAŽENÍ (facebookový příspěvek), FACEBOOKOVÁ UDÁLOST

 

Pořádá: 

 

ve spolupráci s místními církvemi v Kelsterbachu a Nymburce, Česko-německým fondem budoucnosti a Evangelickou teologickou fakultou Univerzity Karlovy.