3. ekumenický Kirchentag

 
 

Srdečně Vás zveme na česko-německou ekumenickou online bohoslužbu z evangelického sboru Friedensgemeinde v Kelsterbachu (Frankfurt nad Mohanem) a z kostela sv. Jiljí v Nymburce, která se bude konat v sobotu 15. května 2021 od 19:00 hod. v rámci 3. ekumenického Kirchentagu. Výzva 3. ekumenického Kirchetagu zní Jděte se podívat a vychází z textu Markova evangelia 6,38. Bohoslužba bude součástí širšího decentralizovaného programu  3. ekumenického Kirchentagu, kterého se tento rok můžete účastnit online. Překlad bohoslužby do češtiny bude zajištěn.  

 

Níže je připraveno okno pro videopřenos bohoslužby. Pro spuštění videa bohoslužby klikněte 15. 5. od 18:00 hod. na bílou šipku uprostřed obrázku. Následně lze okno zvětšit na celou obrazovku kliknutím na bílý čtvereček v pravém dolním rohu zobrazeného videa. 

 

Po bohoslužbě bude příležitost k neformálnímu společenskému setkání všech zúčastněných prostřednictvím online platformy wonder.me (odkaz bude zveřejněn 15. 5.) 

 

Program celého 3. ekumenického Kirchentagu, který se bude konat od 13.  do 16. května 2021 ve Frankfurtu nad Mohanem a kterého se můžete účastnit online, nalezetene na webu www.oekt.de.

 

TISKOVÁ ZPRÁVA Z 30. 4. 2021 (PDF)

POZVÁNKA KE STAŽENÍ (obrázek A4)POZVÁNKA KE STAŽENÍ (PDF A4), POZVÁNKA KE STAŽENÍ (facebookový příspěvek), FACEBOOKOVÁ UDÁLOST

 

 

Zatím se můžete podívat na všobecnou pozvánku na 3. ekumenický Kirchentag. 

 

Pořádá: 

 

ve spolupráci s místními církvemi v Kelsterbachu a Nymburce, Česko-německým fondem budoucnosti a Evangelickou teologickou fakultou Univerzity Karlovy.