Mediální seminář

 
 

Ekumenická rada církví Vás srdečně zve k účasti na mediálním semináři ERC na téma Jak natočit video s omezenými možnostmi, který se bude konat ve čtvrtek 20. října 2022 jod 10:00 do 13:00 v Husově domě, Jungmannova 9, Praha 1 a který bude možno sledovat také online.  

 

Lektorem bude PhDr. Bedřich Jetelina, Th. D. , scénárista a režisér České televize, který spolupracuje s ČT od roku 2006 na pořadech Cesty víry, Křesťanský magazín a Sváteční slovo. Bedřich Jetelina vystudoval Teologickou fakultu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, kde také působí.

 

Naučíte se: Jak připravit, natočit a sestříhat aktraktivní video s mobilním telefonem nebo levnou kamerou. Dozvíte se také o softwarových možnostech pro úpravu obrazu i zvuku.

 

Účast je bezplatná.

 

Odkaz na připojení přes MS TEAMS 20. 10. 2022 od 10.00 hod.: KLIKNĚTE ZDE

 

Přihlášky:

Přihlášky, prosíme, zasílejte do 17. října 2022 při účasti prezenční nebo do 19. října při účasti online přes níže uvedený online přihlašovací formulář.

 

Pro další informace pište na e-mai: info@ekumenickarada.cz nebo volejte na tel. 774 219 041.

 

Přílohy: 

Pozvánka  ke stažení ZDE

 

Po vyplnění formuláře klikněte na ikonu Odeslat formulář. Pokud jste vyplnili všechna pole, uvidíte po odeslání fomruláře text:  Formulář byl v pořádku odeslán.

 

Přihláška - Jak natočit video s omezenými možnostmi

Po vyplnění formuláře klikněte na ikonu ODESLAT. Vyplněný formulář pak zůstane zobrazen na obrazovce a přihláška nám bude doručena. Pokud byste se chtěli ujistit o doručení přihlášky, prosím, napište na e-mail info@ekumenickarada.cz. Vaše data budou smazána do 1 měsíce po konání akce. 
 
 
 
Vyberte jednu z možností z rolovacího menu